Infomoment toekomstige ouders

afbeelding van tinekedebuyst

Bericht aan toekomstige ouders,

We zullen een alternatieve schoolrondleiding/buurtwandeling in open lucht organiseren in aanwezigheid van mezelf, één van onze leerkrachten en een ouder van de school. De huidige maatregelen staan niet toe om indoor schoolrondleidingen te organiseren - bovendien zitten we volgend schooljaar niet meer op onze huidige locatie op de Rogierlaan - en de digitale infomomenten van vorig schooljaar vonden we zelf niet fijn.

Inschrijven voor de rondleiding (door een mailtje terug te sturen naar directie@gemeenteschooldekriek.be) is noodzakelijk zodat we kunnen zorgen dat de groep niet te groot is.

Voorlopig plannen we drie momenten (indien de Coronagolf ondertussen terug gaan liggen is, kunnen we alsnog binnen afspreken)

- donderdag 17 februari om 9u

- donderdag 17 februari om 18u

- donderdag 24 februari om 17u

We starten op Rogierlaan 214 (waar op dit moment de kleuterschool gevestigd is) en gaan ook langs de werf op Grote Bosstraat 76 waar onze school zal starten in september '22 in ons nieuw schoolgebouw.

Opdrachten: