De Kriek wint de 'Grote Voorleesdag'

afbeelding van majamarcucci

Van 19 tem 23 november 2018 organiseerden de Vlaamse ouderkoepelverenigingen De Grote Voorleesdag voor ouders op school. In de Kriek maakten we er een hele week van waarop ouders, grootouders, meesters, juffen en kinderen kwamen voorlezen in de klas.

De foto's van onze voorleesweek kon je al uitgebreid bewonderen in de blogs van de verschillende klassen en de ouderwerking en net voor de kerstvakantie kregen we het bericht van de orgasatoren dat ze zó gecharmeerd waren door één van onze foto's dat de Kriek in de prijzen viel.

Onze school ontvangt een mooi boekenpakket om de bibliotheek mee aan te vullen, maar nog belangrijker: kinderen, team en ouders hebben genoten van deze week waarin weer mooie herinneringen werden gemaakt.

1000x dank aan de trekkers van dit project op school en aan iedereen die is komen voorlezen, met in het bijzonder natuurlijk: de opa van Adrien en Eline die met zijn enthousiasme de prijs voor ons in de wacht sleepte!